- COUGAR GAMING

Цена
€178 55 / 349 21 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Chair Type | Gaming |
| Материал на корпуса | Мрежа |
| Chair Type | Gaming |
| Регулиране на височината | Газов асансьор клас 4 |
| Облегалка | Регулируема |
| Максимален ъгъл на облегалката | 135 ° |
| Минимален ъгъл на облегалката | 90 ° |
| Подлакътник | Да |
| Характеристики на подлакътниците | 2D Adjustable |
| Характеристики на стола | Pillow for Head |
| Колела Количество | 5 |
| Външен цвят | Бял |
| Максимално подходящо тегло | 120 кг |
| Външен цвят | Бял |
| Backrest Height | 715 мм |
| Seat Height | 550 мм |
| Регулиране на височината | Газов асансьор клас 4 |
| Seat Depth | 515 мм |
| Максимален ъгъл на облегалката | 135 ° |
| Минимален ъгъл на облегалката | 90 ° |
| Височина на стола | 1170 мм |
| Подлакътник | Да |
| Материал на корпуса | Мрежа |
| Тегло на стола | 19.9 кг |
| Характеристики на подлакътниците | 2D Adjustable |
| Характеристики на стола | Pillow for Head |
| Колела Количество | 5 |
| Максимално подходящо тегло | 120 кг |
| Височина на стола | 1170 мм |
| Дълбочина на стола | 530 мм |
| Backrest Length | 500 мм |
| Seat Height | 550 мм |
| Seat Depth | 515 мм |
| Backrest Height | 715 мм |
| Дълбочина на стола | 530 мм |
| Backrest Length | 500 мм |
| Облегалка | Регулируема |
| Тегло на стола | 19.9 кг |
| Тегло | 22.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | PU кожа |
| Максимално натоварване (kg) | 120 |
| Регулируеми подлакътници | 4D |
| Ъгъл на накланяне (°) | 180° |
| Цвят | Бял |
| Материал на основата | Алуминий |
| Лумбална опора | Възглавница |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Поставка за крака | Не |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката (cm) | 54 cm |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
| Тегло | 22.20кг |
COUGAR Speeder One White Gaming Chair – Максимален комфорт и стил
Насладете се на непрекъснат комфорт по време на дълги гейминг сесии с COUGAR Speeder One Gaming Chair. Белият дизайн и кожената тапицерия PU придават модерен вид на всяко работно място, а ергономичната опора ви държи концентрирани и без болки.
Ключови Предимства
- Премиум комфорт — Високоплътна пяна и накланяне до 180° ви позволяват да се облегнете за пълна релаксация.
- Пълна регулируемост — 4D подлакътници, заключване на наклона и регулируемо люлеене за перфектно прилягане.
- Издръжлива конструкция — Газ-патрон клас 4 и алуминиева основа поддържат до 120 кг за дълготрайна работа.
- Бял естетичен вид — Чистият бял завършек се откроява във всяка гейминг или офис среда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тапицерия | PU кожа |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Регулируеми подлакътници | 4D |
| Ъгъл на накланяне | 180° |
| Цвят | Бял |
| Материал на основата | Алуминий |
| Лумбална опора | Възглавница |
| Облегалка за глава | Възглавница |
| Поставка за крака | Не |
| Люлееща функция | Да |
| Широчина на седалката | 54 cm |
| Клас на газ-патрон | Клас 4 |
Какво има в кутията
- COUGAR Speeder One Gaming стол (рамка и компоненти)
- Възглавница за глава
- Възглавница за лумбална опора
- Инструменти за монтаж
- Винтове и шайби за монтаж
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









